Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Одещині вилучено брендові сумки вартістю понад 8 млн гривень

18.04.2019

До Одеського морського торгівельного порту надійшов контейнер Китайської Народної Республіки з товарами «сумки та чемодани» вагою 10 тонн.

У зв’язку із встановленням високих ризиків ввезення товарів з порушеннями митного законодавства та значним заниженням митної вартості управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Одеської митниці ДФС спільно з Департаментом організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Державної фіскальної служби було прийнято рішення про проведення додаткових форм митного контролю.

Під час проведення митного огляду було встановлено, що у контейнері фактично переміщуються сумки, які мають ознаки відомих світових брендів «Louis Vuitton», «Gucci», «Burberry» у загальній кількості близько 7 тис. одиниць. За попередньою оцінкою орієнтована вартість товарів складає понад 8 млн грн.

За фактом переміщення товарів з порушенням прав інтелектуальної власності здійснюються заходи щодо призупинення митного оформлення товарів та складання протоколу про порушення митних правил за ст. 476 МКУ.

Головне управління ДФС в Одеській області