Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Відеоінструкція для користувачів Електронного кабінету у частині отримання інформації про доходи

12.04.2019

Фахівцями фіскальної служби Одещини підготовлено відеоінструкцію, яка дає можливість декларантам, користувачам електронних сервісів ДФС з легкістю дізнатися про можливості (нюанси) роботи у Електронному кабінеті, зокрема, у частині отримання інформації про доходи з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Відео являє собою зручну покрокову інструкцію, дотримуючись якої можна опанувати сервіс та отримати необхідні відомості вже за 30-50 хвилин.

Нагадаємо, що сервіс функціонує для фізичних осіб в приватній частині Електронного кабінету меню «ЕК для громадян» та надає змогу після проходження електронної ідентифікації, не виходячи з дому, в будь-який час отримати інформацію. 

Відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків з ДРФО надаються за результатами обробки Запиту (F1300203)*. Запит заповнюється автоматично відповідно до реєстраційних даних платника податків. Відповідь на запит можна переглянути у вкладці Вхідні документи меню Вхідні/вихідні документи. Середня тривалість обробки Запиту складає близько 30 хвилин.

Відомості про заробітну плату (дохід), з якої сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з реєстру застрахованих осіб Пенсійного фонду України** можна отримати скориставшись гіперпосиланням на портал електронних послуг ПФУ, яке знаходиться у меню ЕК для громадян.

 

*Відомості надаються за останні три роки (поквартально) відповідно до Податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1 ДФ), які подаються податковими агентами та поданих фізичними особами, фізичними особами – підприємцями або фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність податкових декларацій 

 **Відомості надаються за роки у розрізі страхувальників. За кожен рік додатково визначається загальна сума заробітної плати за рік та загальна сума заробітної плати, яка враховується для розрахунку пенсії

 

Головне управління ДФС в Одеській області