Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Глеб Мілютін: у січні - березні 2019 року до державного бюджету забезпечено збір у сумі 2,6 млрд гривень

11.04.2019

«За січень - березень 2019 року до державного бюджету забезпечено збір у сумі 2,6 млрд грн, що на 591,3 млн грн, або на 29,3 % більше, ніж за I квартал торік», - повідомив керівник фіскальної служби області  Глеб Мілютін.

У розрізі основних платежів спостерігається позитивна динаміка в частині сплати ПДВ, забезпечено понад 1,1 млрд грн, а це 42 % від загальної суми надходжень. Цей показник перевищує минулорічний на 23%, тобто зібрано 207,4 млн грн додаткових коштів.

На 23%, або 151,5 млн грн порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла сума надходжень зі сплати податку на доходи фізичних осіб та складає 810,9 млн гривень.

Також у державну  скарбницю  спрямовано 532,9 млн грн податку на прибуток підприємств, що на 150,7 млн грн, або на 39,4% більше фактичних надходжень січня – березня попереднього року.

Начальник Головного управління ДФС в Одеській області зазначає, що своєчасна та повна сплата податків і зборів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності й добробуту  нашої країни та кожного її громадянина.

 

Головне управління ДФС в Одеській області