Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Глеб Мілютін: за І квартал 2019 року на Одещині платники отримали майже 61 тисячу адміністративних послуг

09.04.2019

На території Одеської області функціонують 23 стаціонарних Центри обслуговування платників та Мобільний центр обслуговування ГУ ДФС в Одеській області.

«Протягом січня-березня 2019 року з питань отримання адміністративних  послуг до Центрів обслуговування платників Одеської області звернулось 60811 суб‘єктів господарювання, що на 3816 платників більше порівняно з аналогічним періодом минулого року (56995) та  надано 60717 адміністративних послуг, що на 3696 адміністративних послуг  більше  порівняно з аналогічним періодом минулого року (56921)», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Найбільше протягом І кварталу 2019 року у ЦОП запитували наступні адміністративні послуги:

- отримання картки платників податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків – 19509, що на 1856 послуг більше ніж за аналогічний період минулого року (17653);

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених та утриманих доходів – 13107,  що на  273 послуги більше, ніж за аналогічний період минулого року (12834);

- надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 6461,  що на  272 витяги більше, ніж за аналогічний період минулого року (6189).

 За словами керівника фіскального відомства області, що фіскальною службою постійно впроваджуються нові електронні сервіси, що дозволяють отримувати адміністративні послуги он-лайн. Найпопулярніший з них – «Електронний кабінет». При цьому стаціонарні Центри обслуговування й надалі надаватимуть адміністративні послуги платникам податків.

Нагадуємо, що з місцями розташування, графіком роботи Центрів та переліком адміністративних послуг можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області у розділі «Центри обслуговування».  

 

Головне управління ДФС в Одеській області