Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Глеб Мілютін: з початку року податківцями з «тіні» виведено майже 500 найманих працівників

08.04.2019

«За січень-березень 2019 року фіскальною службою Одещини виявлено 477 працівників без офіційного працевлаштування, з яких працю 358 легалізовано під час проведення перевірок», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

В Головному управлінні ДФС в Одеській області нагадують, що відповідно до вимог чинного законодавства, при оформленні працівника на роботу в обов’язковому порядку укладається трудовий договір, який оформлюється наказом та повідомленням органів ДФС про прийняття працівника на роботу.

Так у січні - березні 2019 року до Головного управління ДФС в Одеській області 15 249 суб’єктів господарювання надали 26 949 повідомлень про прийняття 46 241 працівників на роботу.   

Керівник фіскальної служби області наголосив, що погоджуючись на неофіційне працевлаштування, громадяни позбавляють себе права на гідні умови праці, захист від незаконного звільнення, права на визначену законодавством тривалість робочого часу і відпочинку, соціального страхування у разі втрати працездатності, і як наслідок права на пенсійне забезпечення.

Роботодавці, які не оформлюють офіційно працівників на роботу  порушують тим самим законодавство про працю.

Наймані працівники можуть повідомити про факти порушення роботодавцем законодавства про працю скориставшись мобільним додатком «Legal Work», або ж звернутися на «гарячу лінію» Головного управління ДФС в Одеській області з питань дотримання законодавства про працю за телефоном 048-702-72-92.

 

Головне управління ДФС в Одеській області