Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: В Одеській області побільшало мільйонерів

02.04.2019

38 жителів Одеської області отримали в минулому році дохід понад мільйон гривень. Таким чином, кількість офіційних мільйонерів в нашому регіоні за рік збільшилася майже вдвічі - на 16 осіб.

«У своїх деклараціях про майновий стан і доходи найбагатші люди області задекларували доходів на загальну суму 178,5 млн грн. З них задекларовано до сплати в бюджет 1,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 0,2 млн грн більше, ніж у 2017 році; військового збору задекларовано на суму 0,4 млн грн», - повідомив керівник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Кампанія декларування громадянами майнового стану і доходів, отриманих протягом 2018 року, яка почалась 1-го січня, триватиме до 2 травня поточного року. Глеб Мілютін розповів про її хід та особливості.

«Хочу нагадати, що, згідно з нормами Податкового кодексу України, громадяни та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, повинні подати декларацію про майновий стан і доходи до 1 травня року, що настає за звітним», - зазначив очільник фіскального відомства області.

Станом на початок квітня 2019 року мешканцями області подано понад 9 тисяч декларацій про майновий стан і доходи із загальною сумою задекларованого доходу 1 061 млн гривень. Це на 414 млн грн більше, ніж у минулому році.

Декларацій на отримання податкової знижки подали 416 громадян. Їм буде повернуто 1,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

«Я звертаю увагу всіх, що залишився місяць для подачі громадянами, у разі необхідності, податкових декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році», - підкреслив Глеб Мілютін.

Для подачі декларації громадяни можуть звернутися до Центрів обслуговування платників, де фахівці проконсультують з питань декларування та допоможуть заповнити декларацію. В Одеській області - 23 таких центри. А також, можливість подання декларації передбачена й у сервісі фіскальної служби - «Електронний кабінет платника».

 

Головне управління ДФС в Одеській області