Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Одеські митники знайшли у рейсовому автобусі схованку з телефонами на понад третину мільйона гривень

13.03.2019

У пункті пропуску «Маяки – Паланка - Удобне» під час спільного митно-прикордонного контролю рейсового автобусу, який слідував з Одеси до Кишинева, було виявлено спеціально обладнану схованку.

Вона знаходилася біля дверей водія в технічній порожнині під пасажирським сидінням, доступ до якої був перекритий конструкційною особливістю автобусу.

Саме в цій порожнині одеські митники спільно з прикордонниками та колегами з Молдови виявили 9 пар навушників та 24 мобільні телефони різних модифікацій у заводському упакуванні торгівельних марок APPLЕ, XIAOMI і SAMSUNG, у тому числі IPhone Х та ХS.

Орієнтовна вартість виявленого товару складає близько 360 тисяч гривень.

З України, згідно митного законодавства, можна вивозити без оподаткування товари, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10 тис євро.

Тому за фактом переміщення з приховуванням від митного контролю товарів, сумарна вартість яких перевищує еквівалент 10 тис євро, складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 1 статті 483 Митного кодексу України.

Слід зазначити, що у разі, якщо вартість товару була менше 10 тис євро, одеські митники не мали б підстав для складання протоколу про ПМП.

У такому разі це зробили б їх молдовські колеги, тому що за митним законодавством суміжної держави в Молдову можна ввозити без оподаткування ввізним митом товари вартістю до 300 євро. Більш того, вони не повинні мати ознаки комерційної партії, якою вважається 3 - 5 однакових предметів.

 

Головне управління ДФС в Одеській області