Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: за два місяці деклараційної кампанії мешканці Одещини подали більш як 3000 податкових декларацій

12.03.2019

«Декларування доходів та сплата податків і зборів з отриманих доходів – обов’язок кожного громадянина, від якого залежить економічних розвиток нашої держави», - зазначає начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За січень-лютий 2019 року мешканці Одещини подали більш як 3000 податкових декларацій. Загальна сума задекларованого доходу становить майже 358 млн грн, що на 95 млн грн більше, ніж у січні-лютому 2018 року. До сплати задекларовано 9,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 2 млн грн військового збору, що відповідно на 2,8 млн грн та 700 тис грн більше аналогічного періоду минулого року.

Дохід понад 1 млн грн задекларували 38 громадян. Загалом мільйонери отримали та задекларували майже 179 млн грн доходу, з яких буде сплачено 1,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 400 тис грн військового збору.

 «Сьогодні сервіси фіскальної служби дають можливість громадянам задекларувати свої доходи та сплатити податки не відвідуючи податкової інспекції», - підкреслює Глеб Мілютін.

 Так, декларацію громадяни можуть подати засобами електронного зв’язку скориставшись новим сервісом фіскальної служби в «Електронному кабінеті», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Консультації та практичну допомогу при заповненні декларації платники також можуть отримати у Центрах обслуговування платників при державних податкових інспекціях.

З адресами та режимом роботи ДПІ у складі відокремлених управлінь Головного управління ДФС в Одеській області, за якими здійснюється приймання декларацій про майновий стан та доходи, отриманих протягом 2018 року можна ознайомитися за посиланням.

Нагадуємо, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році, триватиме до 2 травня 2019 року.

 

Головне управління ДФС в Одеській області