Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: У січні - лютому 2019 року до місцевих бюджетів надійшло понад 2 млрд гривень

05.03.2019

«Надходження до місцевих бюджетів Одещини у січні - лютому 2019 року зросли майже на 400 млн грн, порівняно з минулорічними показниками, та склали 2,1 млрд гривень. Додатково зібрано 121,7 млн грн», – повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За даними ГУ ДФС в Одеській області, територіальні громади Одещини отримали 1,2 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що на 23%, або 225,6 млн грн більше, ніж у січні - лютому 2018 року.

Крім цього, вагомий внесок місцеві бюджети отримали у вигляді єдиного податку – 456,5 млн грн (+ 22,5%) та плати за землю – 355,1 млн грн (+ 22,3%).

Також, зросли надходження податку на нерухоме майно, загальна сума якого склала 63,3 млн гривень. Цей показник на 16 %, або 8,8 млн грн більше надходжень січня – лютого минулого року.

«Стабільні надходження до місцевих бюджетів області безпосередньо впливають на можливості фінансування економічних та соціальних програм територіальних громад, а відтак державна фіскальна служба Одещини й надалі, у взаємодії з органами місцевого самоврядування, буде відпрацьовувати такі резерви, як офіційне оформлення найманих працівників та легалізація ринку торгівлі підакцизними товарами», - підкреслив  керівник.

 

Головне управління ДФС в Одеській області