Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: Понад 1,5 млн грн транспортного податку сплатили на Одещині за січень 2019 року

28.02.2019

"За січень 2019 року до місцевих бюджетів Одеської області сплачено понад 1,5 млн грн транспортного податку, у порівнянні з відповідним періодом минулого року сума сплаченого податку зросла на 60 тис грн, або на 4,2%", - зазначив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.  

Із загальної суми майже 1,1 млн грн надійшов від автовласників-юридичних осіб, в свою чергу фізичні особи сплатили 406 тис гривень.

Нагадаємо, транспортний податок сплачують власники легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Ставка транспортного податку встановлюється  з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тисяч гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до п.267.2 ст. 267 ПКУ.

Фізичні особи повинні сплачувати податок протягом  60 днів з дня вручення податкового повідомлення - рішення, юридичні особи – авансовими внесками щоквартально до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

Головне управління ДФС в Одеській області