Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: Одеськими роботодавцями сплачено майже 816 млн грн ЄСВ

19.02.2019

За перший місяць 2019 року роботодавцями Одеської області сплачено 815,8 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це проінформував начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Так, січневі надходження перевищили суму сплати ЄСВ за січень минулого року на 26 %, або на 167,6 млн гривень. У відомстві відзначають, така позитивна динаміка свідчить про те, що питання легалізації зайнятості, підвищення рівня оплати праці та погашення заборгованості із заробітної плати й надалі залишається серед  пріоритетних напрямів державної політики у сфері праці.

Очільник фіскальної служби в Одеській області наголошує, що ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Розстрочення та відстрочення заборгованості зі сплати ЄСВ не передбачено. Заборгованість не підлягає списанню. Строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені з єдиного внеску не застосовується. Крім того, у разі несплати роботодавцем єдиного внеску, найманому працівникові такі періоди не зараховуються до страхового стажу.

Нагадуємо, у 2019 році розмір мінімального внеску становить 918,06 гривень. Базова ставка ЄСВ дорівнює 22 відсоткам. Єдиний соціальний внесок сплачується щоквартально, до 20 числа місяця, що настає за звітнім або щомісячно у вигляді авансового платежу до 20 числа.

 

Головне управління ДФС в Одеській області