Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін: Протягом січня 2019 року до державного бюджету надійшло понад 56 млн грн військового збору

13.02.2019

Протягом січня  2019 року на допомогу українській армії Одеські платники перерахували понад 56 млн грн військового збору.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року, надходження з цього платежу збільшились на 12,1 млн гривень (27%).

«Позитивна динаміка надходжень збору на підтримку армії України від представників усіх сфер економіки регіону свідчить про ефективність заходів фіскальної служби з детінізації доходів, зокрема, щодо легалізації заробітної плати. Безсумнівно, важливим фактором є також відповідальність та патріотизм платників податків, які сумлінно ставляться до виконання свого конституційного обов’язку щодо сплати податків та зборів», -  зазначає керівник фіскальної служби області Глеб Мілютін.

Нагадаємо, що військовий збір утримується за ставкою 1,5% з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.

Звертаємо увагу найманих працівників, по відношенню до яких порушується законодавство при виплаті заробітної плати, що про такі факти необхідно інформувати фіскальну службу Одещини, скориставшись мобільним  додатком Legal Work, або ж звернутися на «гарячу лінію» Головного управління ДФС в Одеській області з питань дотримання законодавства про працю за телефоном 048-702-72-92.

 

Головне управління ДФС в Одеській області