Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: до місцевих бюджетів Одещини протягом січня 2019 року надійшов 1,0 млрд грн

07.02.2019

«Одеські платники протягом січня 2019 року до місцевих бюджетів області перерахували 1,0 мільярд гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 21,0 %, або на 176 млн грн», - зазначає керівник фіскальної служби області Глеб Мілютін.

Із загальної суми надходжень роботодавцями сплачено понад 550 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Цей показник на 25 %, або на 111 млн грн перевищує надходження січня 2018 року.

Також у січні 2019 року до місцевих бюджетів спрямовано 240 млн грн єдиного податку – це на 29%, або на 53 млн грн більше минулорічного показника відповідного періоду та 51 млн грн  податку на нерухоме майно, що на 17%, або майже 8 млн грн більше, ніж у січні минулого року.

Землекористувачі регіону поповнили місцеві бюджети на 138 млн грн плати за землю, що на 3 мільйони більше січня попереднього року.

«Зважаючи на рівень надходжень податків до місцевих бюджетів, фахівці Головного управління ДФС Одеської області впевнені, що активність бізнесу, фінансова децентралізація, створення легального ринку зайнятості, виплати офіційної заробітної плати, а також вчасна й у повному обсязі сплата податків та зборів платниками, дають змогу забезпечити додаткові бюджетні резерви для соціально-економічного розвитку нашої області», - наголосив Глеб Мілютін.

 

Головне управління ДФС в Одеській області