Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податкові зміни - 2019: в фіскальній службі Одещини відбувся семінар для платників податків

01.02.2019

Відкриваючи семінар, заступник начальника Головного управління ДФС в Одеській області Володимир Попов зазначив, що з 1 січня 2019 року набрав чинності Закон України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

Зміни стосуються як юридичних, так і фізичних осіб.

Володимир Попов також нагадав, що стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 року і закликав присутніх виконати свій конституційний обов’язок. Адже задекларовані доходи та сплачені податки це вірний шлях до побудови європейського суспільства.

Під час заходу учасників семінару проінформували про зміни до Податкового кодексу України в частині місцевих податків та зборів з юридичних осіб, туристичного збору, податку на майно, акцизного податку та екологічного податку.

Окрему увагу було приділено Електронним сервісам ДФС, які покликані максимально спростити спілкування з органами фіскальної служби та створити комфортні умови для платників податків, зокрема, відсутність черг, економія часу та скорочення паперової звітності. Також присутні отримали вичерпні відповіді щодо подання декларації про майновий стан і доходи: в яких випадках у громадян виникає необхідність декларування, як і в який спосіб подати декларацію та інше.

Серед іншого, інтерес у представників бізнесу викликали особливості проведення касових операцій та застосування реєстраторів розрахункових операцій з урахуванням змін у податковому законодавстві 2019.

Семінар пройшов конструктивно та плідно. Учасники заходу отримали безпосередньо від представників профільних підрозділів фіскальної служби Одеської області фахові консультації щодо особливостей сплати податків у поточному році та подання податкової звітності.

В ході семінару директор філії ДП «СВЦ» в Одеській області Олена Бень проінформувала щодо офіційного видання ДФС України – журнал «Вісник. Офіційно про податки», який на сьогодні є одним з джерел корисної інформації щодо податкового законодавства.

Нагадуємо, що безкоштовні семінари для платників податків Одещини проводяться Головним управлінням ДФС в Одеській області щомісячно. З анонсами заходів можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Анонси» та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook (www.facebook.com/sfs.odesa/).

 

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ:

декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році.ppt;

зміни в законодавстві щодо проведення касових операцій та застосування реєстраторів розрахункових операцій.ppt;

зміни до Податкового кодексу України з акцизного податку.ppt;

зміни до Податкового кодексу України щодо місцевих податків та зборів з юридичних осіб.pptx;

обмін електронними документами з контролюючими органами.ppt;

зміни до Податкового кодексу України в частині екологічного податку.pptx.

Покрокова відео-інструкція «Часткове заповнення декларації про доходи на підставі облікових даних платника».mp4

 

ФОТОМАТЕРІАЛИ

Головне управління ДФС в Одеській області