Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: у 2018 році внесок Одещини до зведеного бюджету України склав понад 21 млрд грн

04.01.2019

«Протягом січня - грудня 2018 року платники податків Одещини спрямували до зведеного бюджету 21,4 млрд грн. Це на 3,3 млрд грн більше, ніж у 2017 році», - проінформував начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Очільник фіскальної служби Одещини також повідомив, що до державного бюджету зібрано 9,0 млрд грн, що майже на 19 % перевищує надходження за 2017 рік.

Вагому частину надходжень до державного бюджету склали: податок на додану вартість – 4,4 млрд грн, податок на доходи фізичних осіб – 2,5 млрд грн, податок на прибуток – 1,1 млрд грн та військовий збір – 0,7 млрд грн.

Місцеві бюджети Одеської області отримали 12,4 млрд грн. У порівнянні з 2017 роком надходження зросли на 1,9 млрд грн. В структурі надходжень місцевих бюджетів найбільшу питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб – 7,2 млрд грн, або 60 відсотків.

«Зростання надходжень до бюджетів всіх рівнів протягом 2018 року – це результат плідної співпраці органів фіскальної служби Одеського регіону з сумлінними платниками податків. Дякуємо представникам бізнесу за відповідальне ставлення до сплати податків. У поточному році нашим пріоритетам завданням залишається, перш за все, якісне обслуговування платників податків та створення комфортних умов ведення бізнесу в Одеському регіоні», - зазначив Глеб Мілютін.

 

Головне управління ДФС в Одеській області