Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: мобільний додаток «Легальний акциз» набирає популярності серед мешканців Одещини

26.12.2018

«З моменту запровадження, електронний сервіс фіскальної служби «Легальний акциз» було завантажено більш ніж 1400 користувачами. З березня поточного року громадянами через мобільний додаток направлено 318 повідомлень про можливі порушення з питань реалізації підакцизних товарів», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Найбільш активними користувачами сервісу виявились одесити - 275 повідомлень, 43 повідомлення були направлені мешканцями Біляївського, Овідіопольського, Лиманського та Балтського районів.

За результатами розгляду скарг, фахівцями фіскальної служби Одещини проведено 187 перевірок, донараховано штрафних санкцій на загальну суму майже 1,5 млн грн.

Найпоширеніші порушення з боку суб’єктів господарювання – продаж алкогольної та тютюнової продукції без відповідної ліцензії, марок акцизного податку, не видача фіскального чеку та продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

«Алгоритм мобільного додатку «Легальний акциз» передбачає зворотній зв’язок», - підкреслює Глеб Мілютін.

Так, громадяни завітавши в торгівельний об’єкт, павільйон, крамницю, кафе чи ресторан за допомогою електронного сервісу і використавши геолакацію даного суб’єкта господарювання, можуть оперативно визначити наявність або відсутність дозвільних документів, та у разі встановлення порушень повідомити контролюючі органи.

Крім того, сервіс дозволяє в онлайн режимі відстежити результати проведеної підрозділами фіскальної служби перевірки.

Нагадуємо, що мобільний додаток можна завантажити через App Store та Play Market. 

Головне управління ДФС в Одеській області