Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Понад 19 млрд грн подакових платежів спрямували платники податків Одещини до зведеного бюджету України

05.12.2018

За 11 місяців 2018 року до зведеного бюджету України платники податків Одещини направили 19,4 млрд грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 3 млрд грн, або на 18 %.

До державного бюджету забезпечено збір 8,2 млрд грн, місцеві бюджети отримали – 11,2 млрд грн.

В структурі надходжень загального фонду державного бюджету лідером є податок на додану вартість – з початку року надійшло майже 4 млрд грн, що на 17 % або на 574 млн грн більше, ніж у січні-листопаді минулого року.

Вагомі надходження до державного бюджету забезпечені з податку на доходи фізичних осіб - 2,2 млрд грн та податку на прибуток – 1 млрд грн.

Зросли надходження військового збору. На обороноздатність країни платники податків направили 666 млн грн. Темп росту до минулорічних надходжень склав майже 25 %, додатково до бюджету надійшло 132 млн грн.

Фіскальна служба регіону для формування сумлінного та відповідального ставлення представників бізнесу до сплати податків концентрує свою роботу на мінімізації фіскального тиску на легальний бізнес, забезпеченні протидії тіньвому сектору економіки та якісному наданні адміністративних послуг, задля наповнення бюджетів всіх рівнів.   

 

Головне управління ДФС в Одеській області