Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін: фіскальна служба Одещини вивела з «тіні» майже 4 тисячі громадян

07.11.2018

Одним із пріоритетних напрямів роботи фіскальної служби Одещини є виявлення порушників податкового законодавства в частині виплати заробітної плати та захист інтересів найманих працівників.

«Завдяки заходам із детінізації доходів населення фахівцями фіскальної служби Одеської області впродовж січня-жовтня 2018 року легалізовано та залучено до оподаткування майже 4 тисячі громадян», – інформує начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Зокрема, при перевірці фізичної особи – підприємця, яка надавала транспортні послуги з перевезення вантажів встановлено використання праці 419 робітників, трудові відносини з якими не були оформлені належним чином. Роботодавець завдав збитків бюджету на суму майже 500 тис грн.

Як повідомляє керівник фіскальної служби, з початку поточного року податківцями області встановлено виплату заробітної плати в «конвертах» на загальну суму 1437,4 тис грн, в результаті чого донараховано 811,3 тис грн податків та зборів.

«Одночасно з контрольно - перевірочними заходами проведено індивідуальну роз’яснювальну роботу з роботодавцями про збільшення фонду оплати праці. За результатами проведеної роботи підвищили рівень виплат більш ніж 400 платників», - повідомляє Глеб Мілютін.

З метою виявлення найманих працівників, які працюють неофіційно та залучення їх до оподаткування представники Головного управління ДФС в Одеській області беруть участь у засіданнях комісій та робочих груп при органах виконавчої влади. З початку року заслухано 712 роботодавців, які нараховують зарплату у незначних розмірах або на рівні законодавчо встановленого мінімуму. Як результат, рівень оплати праці підвищили 667 підприємств.

 

Головне управління ДФС в Одеській області