Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Підприємцям ринків про легалізацію трудових відносин

05.11.2018

З метою дотримання законодавства про працю та при виплаті заробітної плати, фіскальною службою Одеської області проводиться широкомасштабна роз’яснювальна робота з роботодавцями та найманими працівниками.

Особлива увага приділяється підприємцям, що здійснюють діяльність на ринках міста та області.

Податківці, під час зустрічей з платниками податків роз’яснюють необхідності легалізації найманої праці, неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення з ними трудових відносин.

В Головному управлінні ДФС в Одеській області вкотре наголошують, що відповідно до вимог чинного законодавства, при оформленні працівника на роботу в обов’язковому порядку укладається трудовий договір, який оформлюється наказом та повідомленням органів ДФС про прийняття працівника на роботу.  

Роботодавець та працівник повинні чітко розуміти всі ризики та наслідки використання найманої праці без належного оформлення.

Для роботодавця ризики полягають у чималих фінансових санкціях.

Набагато більше втрачає сам працівник. Погоджуючись на неофіційне працевлаштування, громадяни позбавляють себе права на гідні умови праці, захист від незаконного звільнення, права на визначену законодавством тривалість робочого часу і відпочинку, соціального страхування у разі втрати працездатності, і як наслідок права на пенсійне забезпечення.

 

Головне управління ДФС в Одеській області