Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Легалізація найманої праці та актуальні питання оподаткування були обговорені під час семінару в фіскальній службі Одещини

26.10.2018

Відкриваючи семінар, заступник начальника ГУ ДФС в Одеській області Володимир Попов зазначив, що сьогодні, по всій Україні активно проходить кампанія по детінізації ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

 «Під час проведення перевірок фіскальною службою Одеської області встановлено виплату заробітної плати в «конвертах» на загальну суму 1,4 млн грн. Як результат – до бюджету донараховано 811 тис грн податків та зборів. Саме тому на сьогоднішньому семінарі в черговий раз хочемо нагадати про необхідність дотримання законодавства як податкового, так і трудового», - додав Володимир Попов.

У семінарі взяв участь представник Головного управління Держпраці в Одеській області, який проінформував учасників заходу щодо детінізації відносин у сфері зайнятості та відповідальність за порушення законодавства про оплату праці.

Також відвідав захід фахівець Департаменту аналітики та контролю Одеської міської ради, який повідомив про взаємодію органів самоврядування з державними органами стосовно здійснення контролю за додержанням законодавства про працю.

Серед питань, які зацікавили платників податків - контрольні заходи щодо дотримання роботодавцями податкового законодавства при працевлаштуванні найманих працівників.

Фахівці фіскальної служби та запрошені представники органів державної влади обговорили з учасниками семінару актуальні питання платників податків щодо легалізації найманої праці.

Крім того, присутні дізналися про зміни в оподаткуванні податком на прибуток, актуальні питання оподаткування податком на додану вартість, застосування реєстраторів розрахункових операцій, користування «Електронним кабінетом» та інноваційну електронна систему e-Receipt (електронний чек).

На завершення семінару учасники отримали відповіді на свої запитання та практичні рекомендації від спікерів заходу.

 

Головне управління ДФС в Одеській області