Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Одещина: у 2018 році податковою міліцією розпочато досудове розслідування у 158 кримінальних провадженнях

10.10.2018

Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС в Одеській області Юрій Піпко.

З них, закінчено досудове розслідування у 78 кримінальних провадженнях, з яких 13 направлено до суду з обвинувальним актом та 21 з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку із відшкодуванням завданих державі збитків.

За станом відшкодування збитків, Одеський регіон посідає третє місце в Україні. Протягом січня-вересня поточного року у всіх кримінальних провадженнях податковою міліцією області забезпечено відшкодування на суму майже 39 млн грн, а загальний економічний ефект від діяльності податкової міліції області складає 281 млн грн.

«Успішно проводиться робота по детінізації економіки. Про даний факт свідчать темпи росту сплати ПДВ - 121%. Також, на 46,8 млн грн зменшено до відшкодування суму ПДВ, яка є предметом досудових розслідувань», - зазначив Юрій Піпко.

Особливу увагу під час прес-конференції було приділено питанням протидії контрабандного переміщення товарів.

Так, податковою міліцією Одещина спільно з правоохоронними органами області налагоджено оперативне перекриття каналів контрабандного переміщення підакцизних та інших товарів.

За результатами спільних заходів з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму майже 96 млн грн. Також в ході слідчо-оперативних заходів виявлена та припинена діяльність  підпільного цеху в якому здійснювалось незаконне масове виготовлення тютюнових виробів.

«Основними завданнями податкової міліції Одещини залишається наповнення бюджету, детінізація економіки регіону та проведення активних заходів в рамках операцій «Акциз-2018» та «Рубіж-2018», - підсумував Юрій Піпко.

 

Головне управління ДФС в Одеській області