Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Звіт про контрольовані операції за 2017 рік необхідно подати до 1 жовтня 2018 року

14.09.2018

Платники податків, які у звітному році здійснювали контрольовані операції, зобов’язані подавати звіт про контрольовані операції центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, до 1 жовтня року, що настає за звітним, засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог закону щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Засади визначення операцій контрольованими зазначені у п.39.2 ст.39 Податкового кодексу України.

У звіті про контрольовані операції зазначається інформація про всі контрольовані операції, здійснені платником податків у звітному періоді.

Форма та Порядок складання Звіту про контрольовані операції затверджені наказом Міністерства фінансів України від 18.01.2016 №8 зі змінами і доповненнями (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0187-16).

Отже, платникам податків, які здійснювали контрольовані операції у 2017 році, необхідно подати звіт про контрольовані операції до органів фіскальної служби до 1 жовтня 2018 року.

 

Головне управління ДФС в Одеській області