Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Найбільш резонансні кримінальні провадження та результати роботи фіскальної служби Одещини в рамках проведення операції «Рубіж – 2018»

10.08.2018

В рамках операції «Рубіж-2018» проводяться заходи з метою попередження, виявлення та припинення порушень законодавства України з питань державної митної справи, виявлення кримінальних правопорушень у податковій та митній сферах, встановлення механізмів і схем порушень фізичними та юридичними особами вимог чинного законодавства при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності.

За матеріалами співробітників оперативного управління Головного управління ДФС в Одеській області з початку року, при проведенні операції «Рубіж – 2018», зареєстровано 14 кримінальних проваджень.

Найбільш резонансні кримінальні провадження:

1) службові особи умисно, з метою ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, занизили фактичну вартість основних засобів, сформованих у тому числі за рахунок іноземних кредитних коштів, в результаті чого до бюджету не надійшло податку на додану вартість у сумі 5,6 млн грн;

2) на підставі ухвали суду м. Одеси, співробітниками оперативного управління спільно з співробітниками прикордонної служби проведено обшук складських та офісних приміщень, які належать та використовуються одним з ТОВ.

За результатами проведеного обшуку виявлено та вилучено з незаконного обігу 29,5 тонн спирту етилового ректифікованого, на суму майже 10 млн грн, який за наявною інформацією було ввезено на територію України поза митним контролем, а також вилучено чорнові записи, журнали, документацію та марки акцизного податку у кількості 440 штук.

Вилучений спирт планувалося використовувати з метою необлікованого виготовлення алкогольних напоїв для реалізації через мережу Інтернет.

Загалом, за перше півріччя 2018 року в рамках розслідування кримінальних проваджень співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС в Одеській області:

- вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 113,6 млн грн;

- накладено арешт на майно, кошти та товарно-матеріальні цінності на загальну суму 71,5 млн грн.;

- забезпечено відшкодування збитків держави по кримінальних провадженнях на суму 21 млн грн.

Головне управління ДФС в Одеській області