Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: інноваційна система «Електронний чек» дозволить заощадити кошти платникам податків

09.08.2018

Головне управління ДФС в Одеській області інформує, що триває впровадження пілотного проекту щодо застосування інноваційної електронної системи e-Receipt (електронний чек).

«Новітня модель програмних комплексів, призначена для реєстрації розрахункових операцій, – технологічне рішення для РРО у сфері торгівлі, громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, перевезення пасажирів та інших послуг», - повідомив Глеб Мілютін.

Керівник Головного управління ДФС в Одеській області додав, що цей пілотний проект дозволить платникам податків використовувати для реєстрації розрахункових операцій пристрої широкого вжитку, зокрема ноутбуки, планшети, смартфони, які мають доступ до мережі Інтернет.

«Крім цього, інноваційна система «Електронний чек» дозволить заощадити кошти платникам податків на придбанні та обслуговуванні пристроїв, що здійснюють реєстрацію розрахункових операцій», - відмітив Глеб Мілютін.

Очільник фіскальної служби Одещини проінформував, що при застосуванні нових моделей РРО платники заощаджуватимуть кошти, які витрачаються на придбання традиційних касових апаратів, вартість яких є досить високою - від 4 тис до 20 тис грн. Також система дозволяє виключити послуги інформаційних еквайєрів, якими передаються дані РРО, що коштує платникам мінімум 200 грн щомісяця для кожного РРО.

«На бізнес очікують зміни у використанні реєстраторів розрахункових операцій, які дозволять спростити і здешевити процес та покращити умови ведення господарської діяльності», - підсумував Глеб Мілютін.

Довідково: зазначений проект реалізується у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 №472 «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій».

Головне управління ДФС в Одеській області