Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Граничний термін подання декларації з податку на прибуток за перше півріччя – 9 серпня 2018 року

08.08.2018

Головне управління ДФС в Одеській області нагадує платникам податку на прибуток, що 9 серпня – граничний термін подання декларації з податку на прибуток за перше півріччя 2018 р. платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу.

Крім того, платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням вимог статті 137 Податкового кодексу України.

Фінансова звітність, що складається та подається платниками податку на прибуток є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та її невід’ємною частиною.

Звертаємо увагу, за неподання податкової звітності у строки, визначені законодавством, або її затримку п.120.1 ст.120 Податкового кодексу України передбачена відповідальність у вигляді штрафної (фінансової) санкції у розмірі 170 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання. Аналогічні дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1 020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.