Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін: надходження до бюджетів всіх рівнів зросли майже на 2 млрд грн

08.08.2018

«Збільшення надходжень за платежами, що адмініструються ГУ ДФС в Одеській області, досягнуто завдяки удосконаленню систем адміністрування податків і зборів, розвитку електронних сервісів та заходам з детінізації економіки. Це ключові аспекти в роботі фіскальної служби», - підкреслює начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

У січні-липні поточного року платники податків Одещини  направили до зведеного бюджету 11,6 млрд грн, що майже на 2 млрд грн або на 20 % більше, ніж торік.

До державного бюджету забезпечено збір у сумі майже 5 млрд грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися майже на 1 млрд грн.

«Значну увагу фіскальна служба області приділяє питанням адміністрування податку на додану вартість. Цей податок має найбільшу питому вагу у структурі надходжень державного бюджету - 2,3 млрд грн, темп росту до фактичних надходжень січня-липня 2017 року склав 126%», - зазначає Глеб Мілютін.

Позитивна динаміка зберігається по всіх джерелах надходжень державного бюджету.

Так, у державну  скарбницю  спрямовано 1,3 млрд грн податку на доходи фізичних осіб (+123%), 630 млн грн податку на прибуток (+125%),  403 млн грн військового збору (+126%) та 85 млн грн акцизного податку (+115%).  

 

Головне управління ДФС в Одеській області