Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін: В серпні Мобільний центр обслуговування платників відвідає 10 ринків та 2 об’єднані територіальні громади Одещини

01.08.2018

«Все більше платників податків позитивно оцінюють зручність отримання адміністративних послуг у Мобільному центрі обслуговування платників Головного управління ДФС в Одеській області. Не гаючи свого часу, представники бізнесу в стислі терміни отримують необхідні для ведення господарської діяльності послуги, а Мобільний центр залишається найкоротшим шляхом до затребуваних сервісів фіскальної служби», - зазначає начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Враховуючи потребу представників бізнесу в обслуговуванні саме за місцем здійснення підприємницької діяльності, фахівці Мобільного  пересувного центру двічі протягом серпня відвідають одеські ринки - «Южний», «Північний» та «Новий».

Тричі послугами Мобільного центру обслуговування зможуть скористатися підприємці та відвідувачі Промтоварного ринку.

«Не залишаються поза увагою й новостворені об’єднані територіальні громади. В серпні заплановані виїзди Мобільного центру та фахівців фіскальної служби на територію Затишанської (Захарівський район) та Великомихайлівської об’єднаних територіальних громад», - проінформував Глеб Мілютін.

Крім того, у серпні Мобільний центр обслуговування надаватиме консультації та адміністративні послуги мешканцям  в містах Ананьїв, Балта та Кодима.

Керівник додає, що найбільш затребуваними послугами Мобільного центру обслуговування є отримання картки платників податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених та утриманих доходів, надання витягу з реєстру платників єдиного податку.

Найбільше громадян цікавлять відповіді на питання щодо порядку державної реєстрації фізичної особи-підприємця та порядку сплати єдиного податку.

Графік надання Мобільним центром обслуговування адміністративних послуг розміщено на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області у розділі «Анонси».

Головне управління ДФС в Одеській області