Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Олександр Власов: «Результати перших 10 місяців роботи експрес-сервісу «АвтоХАБ» свідчать про доцільність та успішність пілотного проекту»

12.07.2018

Практичну реалізацію пілотного проекту покращеного сервісу під умовною назвою «Автомобільний ХАБ» (АвтоХАБ) розпочато 8 вересня 2017 року за участі Прем’єр міністра України Володимира Гройсмана та під егідою виконуючого обов’язки Голови ДФС України Мирослава Продана і голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Cтепанова.

Суть проекту полягає у створенні та забезпеченні передумов для здійснення оперативного та безпроблемного сервісу з оформлення транспортних засобів особистого користування.

«АвтоХАБ – це повний спектр послуг від ввезення транспортного засобу на митну територію України до його взяття на облік у філії сервісного центру МВС. Їх надають 7 державних та недержавних установ, які працюють в режимі «єдиного офісу». Це забезпечує оперативне проведення всіх передбачених законодавством процедур та виїзд за короткий проміжок часу оформленого належним чином автомобіля з номерами держреєстрації регіону проживання його власника», - розповів начальник Одеської митниці ДФС Олександр Власов.

За його словами, результати роботи перших 10 місяців проекту свідчать про його ефективність та суспільну значущість не тільки для Одеського регіону, а й для держави в цілому.

«Протягом І півріччя 2018 року у порівнянні до аналогічного періоду минулого року кількість оформлених транспортних засобів збільшилася у 4,6 разів з 2 881 до 13 109 одиниць, а сума перерахованих до держбюджету митних платежів зросла у 3,6 разів з 250 млн грн до 910 млн грн. Загалом за 10 місяців роботи АвтоХАБу в режим імпорту оформлено понад 20 000 транспортних засобів особистого користування. До держбюджету всього перераховано понад 1,4 млрд. грн. митних платежів», - повідомив Олександр Власов.

Очільник митниці запевнив, що виходячи з позитивної динаміки, можна стверджувати, що кількість транспортних засобів, оформлених в АвтоХАБі, буде зростати.

 

Головне управління ДФС в Одеській області