Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Актуальні питання ведення підприємницької діяльності в період курортного сезону були обговорені під час семінару в фіскальній службі Одещини

12.07.2018

Відкриваючи семінар, заступник начальника ГУ ДФС в Одеській області Анатолій Бондаренко привітав присутніх бухгалтерів з професійним святом та зазначив, що для нашого регіону курортний сезон – це свого роду «гаряча» пора і в цей період зростає ризик порушення податкового законодавства.

«Саме тому ми готові допомагати підприємцям, шляхом роз’яснення норм податкового законодавства, щоб вони мали можливість уникнути помилок при здійсненні господарської діяльності» - підкреслив Анатолій Бондаренко.

Під час заходу директор філії ДП «СВЦ» в Одеській області Олена Бень презентувала учасникам семінару останній випуск інформаційно-аналітичного журналу «Вісник. Офіційно про податки» офіційного видання Державної фіскальної служби України. Вона зазначила, що журнал містить оперативну інформацію про зміни та перспективи розвитку оподаткування і митних процедур, відомчі накази, листи, роз’яснення, оперативні відповіді на практичні запитання, актуальні статті на економічну і бізнес-тематику.

Фахівці фіскальної служби обговорили з учасникам семінару порядок видачі ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Враховуючи актуальність, були розглянуті питання нарахування та сплати фізичними особами земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та транспортного податку.

Також, присутнім нагадали особливості оподаткування у разі ведення господарської діяльності на спрощеній системі оподаткування фізичними особами – підприємцями.

Серед питань, які зацікавили платників податків - контрольні заходи щодо дотримання роботодавцями податкового законодавства при працевлаштуванні найманих працівників.

Цього разу у семінарі також взяли участь представники Головного управління Держпраці в Одеській області, які проінформували учасників заходу щодо додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та відповідальність за порушення законодавства про оплату праці.

Нагадуємо, безкоштовні семінари для платників податків Одещини організовуються Головним управлінням ДФС в Одеській області щомісячно. З анонсами їх проведення можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Анонси» та на сторінці «ДФС в Одеській області» у соціальній мережі Facebook.

 

Головне управління ДФС в Одеській області