Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Глеб Мілютін: аграрії-спрощенці Одещини сплатили понад 105 млн грн єдиного податку

11.07.2018

«За перше півріччя 2018 року 4140 сільськогосподарських товаровиробників Одеської  області, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів понад 105 млн грн єдиного податку» - проінформував Глеб Мілютін.

Очільник фіскальної служби Одещини додав, що надходження від представників аграрного бізнесу збільшились на 22%, цьогорічна сплата єдиного податку на 19 млн грн перевищує показник за січень-червень минулого року.

«Зростання надходжень до місцевих бюджетів, зокрема від аграріїв, дозволяє територіальним громадам використовувати ці кошти для вирішення своїх соціально-економічних питань. Адже від ефективної мобілізації власних ресурсів та ефективного використання бюджетних коштів залежить успішний розвиток громади», - зазначив  Глеб Мілютін.

Керівник Головного управління ДФС в Одеській області нагадав, що до  четвертої групи платників єдиного податку належать сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Крім того звернув увагу, що сільськогосподарський товаровиробник має право на бюджетну дотацію для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції за наступних умов:

-  внесення його контролюючим органом до Реєстру отримувачів бюджетної дотації;

- основною діяльністю його є постачання сільськогосподарських товарів, вироблених ним на власних або орендованих основних засобах, причому питома вага вартості сільськогосподарських товарів становить не менше 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ним протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно;

-  здійснює  види  діяльності,  визначені пунктом 16-1.3 статті 16 Закону України від 24 червня 2004 року № 1877-IV «Про державну підтримку сільського господарства України».

 

Головне управління ДФС в Одеській області