Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: До місцевих бюджетів Одещини спрямовано майже 5,6 млрд грн податків і зборів

10.07.2018

«Це на 19% або 888 млн грн більше минулорічного показника. За півроку мешканці Одеської області сплатили 3,3 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що на чверть перевищує минулорічний показник. Суттєво зросли надходження з  єдиного податку та податку на нерухоме майно», - зазначив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Всього протягом січня-червня 2018 року до місцевих бюджетів Одеської області спрямовано майже 5,6 млрд грн податків і зборів.

Порівняно з січнем-червнем 2017 року на 40% збільшилися надходження податку на нерухоме майно – сплачено 150 млн грн.

Підприємці Одещини сплатили 816 млн грн єдиного податку (+26%).

Також до місцевих бюджетів Одещини надійшло понад 940 млн грн плати за землю та 161 млн грн акцизного податку.

«Впевнений, спільні заходи органів влади з мобілізації резервів Одеської області і надалі забезпечуватимуть необхідні ресурси для подальшого соціально-економічного розвитку нашого регіону», - зазначив Глеб Мілютін.

Зважаючи на те, що податок на доходи фізичних осіб забезпечує половину надходжень, спрямованих платниками податків до місцевих бюджетів, очільник фіскальної служби області наголосив на значущості офіційного працевлаштування для економіки Одещини.

«Викорінення у регіоні такого явища, як заробітна плата у «конвертах», є принципово важливим для всіх громадян, оскільки від цього залежить, чи матиме місцева влада у своєму розпорядженні достатньо коштів для розвитку.

Зі свого боку, для легалізації трудових відносин фіскальна служба в Одеській області постійно проводить масово-роз’яснювальну роботу та вживає контрольно-перевірочні заходи», - зазначив Глеб Мілютін.

  

Головне управління ДФС в Одеській області