Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фахівці фіскальної служби Одещини зустрілися з підприємцями, які працюють на ярмарку-ринку «Київський»

09.07.2018

«Такі заходи для підприємців, які працюють на ринках Одеси та області, а також для суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на узбережжі, відбуватимуться протягом всього курортного сезону», - зазначив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін на зустрічі з представниками бізнесу.

Керівник упевнений, що проведення системної роз‘яснювальної роботи з питань застосування податкового законодавства допомагає підприємцям уникати помилок при здійсненні господарської діяльності.

Семінар для підприємців ярмарку-ринку «Київський» став другим цього літа заходом, який організовано Всеукраїнською професійною асоціацією підприємців у співпраці з фіскальною службою Одещини.

Серед питань, які жваво обговорювалися під час семінару – особливості застосування спрощеної системи оподаткування фізичними особами-підприємцями, дотримання роботодавцями податкового законодавства при працевлаштуванні найманих працівників, а також порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Учасників заходу найбільше зацікавила інформація про порядок допуску посадових осіб органу фіскальної служби до проведення перевірок.

Фахівці Головного управління ДФС в Одеській області звернули увагу присутніх на те, що з 2 липня 2018 року почали діяти нові рахунки для сплати податків і зборів.

Спікери семінару також розповіли присутнім про пілотний проект ДФС щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій. Мова йде про запровадження альтернативи касовим апаратам – замість традиційних РРО бізнес зможе використовувати мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші сучасні засоби комунікації.

Під час зустрічі підприємці отримали від представників фіскальної служби відповіді на свої запитання, а також друковану продукцію: пам‘ятка «Спрощена система оподаткування» та листівки «Повідомлення про прийняття працівника на роботу», «Реєстрація реєстратора розрахункових операцій», «Перелік документів, які повинні знаходитись на місці здійснення торгівельної діяльності у фізичної особи - підприємця».

Також на ярмарок-ринок «Київський» завітав Мобільний центр обслуговування платників, який працює за графіком на ринках, у віддалених населених пунктах та місцях масового скупчення людей.

 

 

Головне управління ДФС в Одеській області