Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: До недобросовісних реалізаторів підакцизних товарів застосовано штрафні санкції на суму майже 535 тис грн

02.07.2018

«Для ефективної боротьби з незаконним обігом підакцизної продукції фіскальна служба Одещини наслідує сучасні тенденції, зокрема, цьогоріч впроваджено мобільний додаток «Легальний акциз», – зауважив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За три місяці роботи «Легального акцизу» до фіскальної служби Одещини та Головного управління Національної поліції в Одеській області надійшло 202 скарги щодо порушення законодавства з боку реалізаторів підакцизних товарів.

«Після перевірки фактів, викладених у цих скаргах, до недобросовісних реалізаторів підакцизних товарів застосовано штрафні санкції на загальну суму майже 535 тис грн», – повідомив Глеб Мілютін

Протягом січня-травня 2018 року Головним управлінням ДФС в Одеській області з незаконного обігу вилучено підакцизні товари на загальну суму 25 млн грн, серед яких майже півмільйона тютюнових виробів на суму 10 млн грн, лікеро-горілчані напої на суму 410 тис грн та спирт, загальна вартість якого складає 9 млн грн.

Крім цього, з початку року співробітниками фіскальної служби Одещини у взаємодії з правоохоронними органами припинено діяльність 4 підпільних цехів з нелегального виробництва підакцизної продукції.

«Їхня діяльність не контролювалася зі сторони держави, тому якість виробленої продукції викликає сумнів щодо відповідності затвердженим стандартам», – зазначив очільник фіскальної служби області.

Нагадуємо, громадяни можуть повідомити про відомі факти порушення законодавства з боку реалізаторів  підакцизних товарів, скориставшись мобільним додатком «Легальний акциз».

 

Головне управління ДФС в Одеській області