Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Одеські митники завадили незаконному переміщенню культурних цінностей

14.06.2018

Старовинну ікону та монети, карбовані в період з 1770 по 1926 роки, різного номіналу було виявлено у пункті пропуску «Кучурган-Первомайськ» під час прикордонно-митного контролю рейсового автобусу сполученням «Кишинів-Вороніж» під керуванням громадянина Молдови.

Всередині дорожньої сумки, яка переміщувалась зазначеним громадянином, серед особистих речей без ознак приховування знаходилися «5 копійок» 1770 року, «2 копійки» 1801 року та «50 копійок» 1924 та 1926 років випуску, а також образ Господа Вседержителя (142*175*22мм) з відбитком клейма «ФМ» на окладі з металу сріблястого кольору. За інформаційними джерелами мережі Інтернет, ікона могла бути виготовлена в середині-кінці 19-го століття.

Проте під час проведення митного контролю та митного оформлення власник культурних цінностей, які підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, не заявив митному органу ні усно, ні письмово про їх наявність.

За фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 472 Митного кодексу України. Старожитності вилучено та передано на експертизу.

 

Головне управління ДФС в Одеській області