Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін: Одещиною до Державного бюджету України зібрано майже 3,6 млрд грн податків і зборів

13.06.2018

За словами начальника Головного управління ДФС в Одеській області Глеба Мілютіна, надходження до Державного бюджету за січень-травень 2018 року перевищують минулорічні на 24%, або 690 млн грн.

«Збільшення надходжень підсилює можливості нашої держави на шляху реформ, розширює горизонти інфраструктурних та соціальних проектів, які сприятимуть створенню комфортних умов життя і праці на теренах України», – зазначив Глеб Мілютін.

Очільник фіскальної служби області додав, що найважливішим внеском мешканців та бізнес-спільноти Одещини у добробут України є добровільна сплата податків у повному обсязі.

Так, протягом січня-травня поточного року до Державного бюджету України спрямовано 1,7 млрд грн податку на додану вартість, 906 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 582 млн грн податку на прибуток, 270 млн грн військового збору та 60 млн грн акцизного податку.

«Сплачуючи податки, ми інвестуємо у майбутнє: у розвинену соціальну інфраструктуру та якісно новий рівень життя громадян», – зауважив начальник Головного управління ДФС в Одеській області.

Головне управління ДФС в Одеській області