Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: в Одеській області достатньо резервів збільшення плати за землю

08.06.2018

Про це начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін повідомив під час засідання колегії Одеської обласної державної адміністрації.

«Виконання завдань по платі за землю склало 106,8 %. Досягнуто темп росту 107,8 % проти минулого року, надходження збільшились на 59,4 млн грн. При цьому, незважаючи на досягнення, в області ще достатньо резервів щодо збільшення надходжень за цим платежем», - проінформував Глеб Мілютін.

Він також зазначив, що з 2015 року надходження плати за землю знаходяться в прямій залежності від рішень органів місцевої влади. Проте, проведеним моніторингом «тимчасових» договорів по орендній платі за землю встановлено, що середня ставка по області визначена в розмірі 5,1 %, а в деяких районах – 3 %.

«Своєчасно проведена робота по приведенню розміру орендної плати до 8 % дозволила би збільшити надходження майже на 80 млн грн», - підкреслює Глеб Мілютін.

Головним управлінням ДФС в Одеській області в квітні-травні 2018 року, як пілотний проект, було ініційовано проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення окремо по кожній сільраді. Початківцем в цьому напрямку став Лиманський район. За результатами інвентаризації було виявлено 1100 гектар не облікованих земель, додатково нараховано 1,0 млн грн. «По іншим районам до органів місцевого самоврядування направлені інвентаризаційні відомості. Очікуємо на зворотній зв’язок», - зазначив керівник Головного управління ДФС в Одеській області.

 

Головне управління ДФС в Одеській області