Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін взяв участь у зустрічі керівництва Одеської обласної державної адміністрації з провідними підприємствами регіону

07.06.2018

Зустріч пройшла під головуванням голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.

Учасники заходу обговорили зміни повноважень органів державного нагляду (контролю) та налагодження діалогу з підприємцями під час проведення перевірок, а також заходи обласної державної адміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади щодо координації взаємодії з бізнесом.

«Фіскальна служба регіону налаштована на діалог з представниками бізнесу, які сумлінно сплачують податки, відповідально відносяться до дотримання законодавства при прийнятті працівників на роботу та виплати їм заробітної плати», - зазначив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Очільник фіскальної служби Одещини нагадав, що для виявлення недобросовісних роботодавців в Одеській області фіскальної службою запроваджено мобільний додаток «Legal Work», користувачі якого мають змогу повідомити про факти виплати заробітної плати в «конвертах», відмову роботодавця в офіційному працевлаштуванні найманого працівника тощо.

Крім того, з метою недопущення порушень при обігу товарів підакцизної групи, цього року в Одеській області податківцями запущено роботу мобільного додатку «Легальний Акциз».

В свою чергу представники бізнес-спільноти відзначили позитивні зрушення в питаннях взаємодії з фіскальною службою. Так, зокрема, впровадження сервісу «Електронний кабінет» дає змогу, сьогодні, 80 % послуг отримувати в електронному вигляді, а реформована система адміністрування  податку на додану вартість - своєчасно та у повному обсязі відшкодовувати цей податок.

Також, під час зустрічі презентовано основні напрями роботи  комунального підприємства «Бюро регіонального розвитку» та обговорені пропозиції щодо його функцій з реалізації експортного потенціалу Одеського регіону.

Головне управління ДФС в Одеській області