Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: позитивна динаміка надходжень до місцевих бюджетів зберігатиметься й надалі

06.06.2018

Про це під час засідання колегії Одеської обласної державної адміністрації повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За його словами, для вирішення економічних та соціальних програм регіону за  5 місяців поточного року Головним управлінням ДФС в Одеській області та Одеським управлінням офісу ВПП ДФС забезпечено 5,1 млрд грн надходжень до місцевих бюджетів, що майже на 900 млн грн більше ніж торік, а Розпис бюджетних призначень виконано на 105,4 %.

Детально керівник фіскальної служби Одеського регіону зупинився на питаннях надходження податку на доходи фізичних осіб, як основного джерела наповнення бюджетів місцевих громад.

«За січень-травень 2018 року до бюджету направлено 2,9 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. До факту минулого року досягнуто темп росту 125,4 % при середньому по Україні 119,2 %», - проінформував Глеб Мілютін.

«В напрямку легалізації найманих працівників та упередження виплат заробітної плати в «конвертах» на 303 об’єктах проведено 194 перевірки суб’єктів господарювання. Виявлено близько 2000 працівників без офіційного працевлаштування, з яких майже 1000 працівників вже легалізовано», - зазначив Глеб Мілютін.

Очільник фіскальної служби навів приклади порушень, виявлених ГУ ДФС в Одеській області. Так, за результатами перевірок двох фізичних осіб – підприємців, які здійснюють вантажні перевезення виявлено 463 та 105 робітників – водіїв відповідно, не оформлених належним чином.

За результатами перевірок застосовано штрафні санкції та Головним Управлінням Національної поліції в Одеській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення.

«Щодо перспектив наповнення місцевих бюджетів у 2018 році - плануємо зберегти позитивну динаміку росту надходжень та прораховуємо зібрати податкових платежів у сумі 13,5 млрд грн, що на 2,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році», - зазначає керівник Головного управління ДФС в Одеській області.

Левову частку надходжень буде забезпечено за рахунок податку на доходи фізичних осіб (8,4 млрд грн), єдиного податку (1,8 млрд грн) та майнових податків  (2,4 млрд грн).

«Безумовно, ці цифри попередні. Показник зростання платежів за підсумками січня-травня поточного року доводить, що ми рухаємося в потрібному напрямку і Розпис бюджетних призначень місцевих органів влади на 2018 рік буде виконаний як в цілому, так і по основних джерелах», - підкреслив Глеб Мілютін.

Головне управління ДФС в Одеській області