Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: на період курортного сезону фіскальна служба поновлює практику виїзних семінарів для малого бізнесу на ринках та узбережжі

16.05.2018

Про це начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін повідомив під час зустрічі з представниками бізнесу та громадськості.

У заході взяли участь заступник начальника Одеської митниці ДФС Геннадій Іваненко та начальник Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС Вікторія Талпа.

«Фіскальна служба Одеської області приділяє значну увагу питанням роз`яснення податкового законодавства серед платників податків. Ми продовжуємо практику проведення щомісячних семінарів, тематичних зустрічей з питань зупинення реєстрації податкових накладних та, на період курортного сезону, поновлюємо практику зустрічей та семінарів для підприємців, які працюють на ринках Одеси та області, а також для суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на узбережжі», - зазначив Глеб Мілютін.

Керівник Головного управління ДФС в Одеській області зауважив: «Курортний сезон – це період додаткового залучення найманих працівників. Це змога якомога більше заробити, але нагадую всім – не треба забувати сплачувати податки. Якщо це наймані працівники, то їх необхідно належним чином оформлювати. Не слід забувати й про неухильне дотримання законодавства при застосуванні реєстраторів розрахункових операцій та реалізації підакцизної продукції – алкоголю та тютюну».

Очільник фіскальної служби нагадав також, що в Одеській області працює мобільний додаток «Легальний Акциз».

Користувачами додатку є близько 3000 громадян, а до Головного управління ДФС в Одеській області та Головного управління Національної поліції в Одеській області вже надійшло 180 скарг.

У митному блоці зустрічі з бізнесом, заступник начальника Одеської митниці ДФС Геннадій Іваненко проінформував про результати вирішення питань, наданих учасниками зовнішньоекономічної діяльності на попередніх зустрічах.

Зокрема, прискорено процедури оформлення нарядів в Морському торгівельному порту «Южний», удосконалено форми митного контролю на АвтоХАБі.

Одеською митницею на митних постах збільшено кількість посадових осіб, які оформлюють сертифікати з перевезення товарів з України за формою «EUR.1».

«Наша мета щоб посадові особи митниці не сприймалися бізнесом як бар’єр. Ми націлені на надання адміністративних послуг та ефективну взаємодію з бізнесом. Досягти митницею індикативних показників можливо лише у співпраці», - звернувся Геннадій Іваненко до учасників митного блоку зустрічі.

У свою чергу представники бізнесу та громадськості відзначили, що рівень взаємодії з фіскальною службою останнім часом значно поліпшився.

  Головне управління ДФС в Одеській області