Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Глеб Мілютін: безкомпромісна боротьба з хабарництвом у фіскальній службі Одеської області триває – підрозділом внутрішньої безпеки ДФС Одещини спільно з прокуратурою та СБУ викрито податківця - хабарника

15.05.2018

«Безкомпромісна боротьба з хабарництвом у фіскальній службі Одеської області триватиме й надалі. Кожне друге повідомлення щодо фактів корупції отримано від представників бізнесу, це дає нам підстави забезпечити оперативне реагування та викриття фактів корупції в територіальних органах ДФС в Одеській області», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Підтвердженням тому є факт викриття управлінням внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Одеській  області ГУ ДФС в Одеській області спільно з Прокуратурою Одеської області та Управлінням СБУ в Одеській області, начальника відділу стягнення та роботи з безхазяйним майном території обслуговування Роздільнянської ОДПІ управління погашення боргу ГУ ДФС в Одеській області, яка систематично вимагала від власника приватного підприємства хабарі за безперешкодне та своєчасне складання довідок про відсутність заборгованості перед державним бюджетом, які необхідні для участі у тендерах.

За кожну довідку вона вимагала по 500 гривень неправомірної вигоди. У ході досудового розслідування правоохоронці задокументували  отримання 1500 гривень за три довідки.

Крім того, під час одержання ще 1500 гривень жінку затримано "на гарячому".

Наразі службову особу затримано у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України та повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. 

За словами Глеба Мілютіна, в роботі із викорінення корупції як явища, що ганьбить фіскальну службу, першочергова увага приділяється профілактичній роботі.

Так з початку року співробітники фіскальної служби в Одеській області взяли участь у 207 профілактично-роз’яснювальних заходах, серед яких виступи на нарадах, у робочих колективах та індивідуальні співбесіди.

За зверненнями фізичних та юридичних осіб ініційовано 29 з 70 службових перевірок, які супроводжуються управлінням внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС. Факти порушень підтвердилися у 41 випадку, 13 матеріалів спрямовано до правоохоронних органів, порушено 8 кримінальних проваджень, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 10 осіб, офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки отримали 17 працівників.

Нагадуємо, платники податків можуть надати інформацію про протиправні дії з боку податківців та митників за допомогою сервісу ДФС «Пульс» за телефоном 0800-501-007 (обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4»), надіслати листа на електронну пошту idd@sfs.gov.ua або звернутися до управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Одеській області ГУ ДФС в Одеській області.

Головне управління ДФС в Одеській області