Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: за підсумками деклараційної кампанії громадяни задекларували 2,6 млрд грн доходу, отриманого у минулому році

15.05.2018

«За підсумками щорічної кампанії декларування, Одеська область увійшла до п’ятірки регіонів – лідерів, як за кількістю поданих декларацій, так і сумою задекларованого доходу. Громадянами подано понад 41 тис декларацій», - про це повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Протягом січня-квітня поточного року громадянами задекларовано доходи у сумі 2,6 млрд грн. Це на 353 млн грн або на 15 % більше відповідного періоду минулого року.

«Найбільша сума доходів задекларована платниками податків Приморського (914 млн грн) та Київського районів міста Одеси (майже 600 млн грн). Найактивніше декларували свої доходи платники податків Лиманської ОДПІ (8 тис декларацій), Подільської ОДПІ та Роздільнянської ОДПІ (7 та 6 тис декларацій відповідно)», - зазначив Глеб Мілютін.

До сплати задекларовано 75 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 11 млн грн військового збору.

Порівняно з минулим роком збільшилася кількість платників, які задекларували доходи понад 1 млн грн. Цього року таких громадян 235 (у 2017 році - 198).

Найстаршому одеському міліонеру – 79 років, наймолодшому – 19.

Право на податкову знижку задекларували 1908 осіб, яким буде повернуто 4,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Нагадуємо, для отримання податкової знижки за результатами 2017 року податкову декларацію про майновий стані і доходи можна подати до кінця 2018 року.

 

Головне управління ДФС в Одеській області