Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: фіскальною службою Одещини до зведеного бюджету спрямовано 6,5 млрд грн

14.05.2018

«Одеська область продовжує демонструвати позитивну динаміку збільшення надходжень податків та зборів до бюджетів всіх рівнів», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Від Одещини протягом січня-квітня поточного року до зведеного бюджету України надійшло понад 6,5 млрд грн податків і зборів, що більше минулорічних надходжень на 1,1 млрд грн, або 20%.

Очільник фіскальної служби Одеської області зазначає, що за цей період надходження збільшилися за всіма бюджетоутворюючими податками.

Зокрема, до Державного бюджету сплачено 1,4 млрд грн податку на додану вартість (+35%), 715 млн грн податку на доходи фізичних осіб (+ 23%), майже 450 млн грн податку на прибуток (+20%), 210 млн грн військового збору (+24%) та 50 млн грн (+44%) акцизного податку.

Коментуючи показники надходжень, Глеб Мілютін підкреслює: «Значну роль у збільшенні надходжень до бюджетів всіх рівнів відіграють постійна роз’яснювальна робота, діалог із платниками податків та ефективні контрольно-перевірочні заходи. Діалог із підприємцями та громадськістю, забезпечений зокрема щомісячними зустрічами з бізнесом, є фундаментом для удосконалення роботи фіскальної служби області. З перших вуст ми дізнаємося про наявні прогалини, над усуненням яких оперативно працюємо».

Нагадуємо, що ДФС визначено 9 базових стратегічних напрямів діяльності до 2020 року, серед яких добровільна сплата, ефективне адміністрування податків та зборів, управління ризиками та податковий контроль.

 

Головне управління ДФС в Одеській області