Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

До уваги платників екологічного податку!

11.05.2018

Державне регулювання викидів забруднюючих речовин передбачає отримання відповідних дозволів на викиди забруднюючих речовин (далі - Дозвіл).

Дозвіл дає право суб'єктам господарювання експлуатувати об'єкти, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів гранично допустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в Дозволі терміну.

Для обґрунтованого застосування ставок податку за викиди забруднюючих речовин при визначенні розміру податкових зобов'язань з податку при експлуатації об'єктів, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, платникам податку необхідно використовувати відповідні документи, зокрема Дозвіл, згідно з якими здійснюється ідентифікація видів забруднюючих речовин, визначається їх клас небезпечності, а також величина орієнтовно безпечних рівнів таких речовин.

Документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для суб'єктів господарювання, є невід'ємною частиною заяви на отримання Дозволу.

Відповідальність за порушення порядку здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря або перевищення технологічних нормативів допустимого викиду забруднюючих речовин та нормативів стаціонарних джерел під час експлуатації об’єктів, передбачена Законом України від 16.10.1992 р. №2707-ХІІ «Про охорону атмосферного повітря» та Кодексом України про адміністративні правопорушення.

За отриманням Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, суб'єктам господарювання необхідно звернутись до Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної адміністрації (адреса: м.Одеса, вул.Канатна, 83, тел. (048) 728-35-05, веб-сайт: http://ecology.odessa.gov.ua).

У разі виникнення питань щодо сплати екологічного податку пропонуємо звертатися до відділу адміністрування екологічного податку та рентної плати управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС в Одеській області за тел. (0482) 300-246.

 

Головне управління ДФС в Одеській області