Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Глеб Мілютін: в трьох районах Одещини зупинено незаконне виробництво та реалізацію тютюнових виробів

11.05.2018

«В порушення вимог діючого законодавства та не сплачуючи жодної копійки податків до бюджету, ділки організували дві лінії з масового виготовлення фальсифікованих сигарет та лінію з обробки тютюну у селищах Березівського, Лиманського та Овідіопольського районів Одещини», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Незаконну діяльність виявлено спільною міжвідомчою групою у складі представників фіскальної служби, прикордонників та Служби безпеки України у рамках розслідування кримінального провадження за ознаками статті 227 Кримінального кодексу України («Умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції»).

«Обсяги вилученої продукції вражають – 500 ящиків сигарет, майже 6 тон тютюну, та ще й 700 тис підроблених марок акцизного податку. На даний час вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно вартістю 14 млн грн», - зазначає Глеб Мілютін.

Встановлено, що реалізація тютюнових виробів та тютюну здійснювалась через майданчики у мережі Інтернет.

«Якби така діяльність не була зупинена, а небезпечна продукція реалізована, бюджет зазнав би збитків у вигляді ненадходження акцизного податку у сумі понад 7 млн грн, а споживачі такої продукції й надалі шкодили б своєму здоров’ю», - акцентував Глеб Мілютін. 

 Керівник Головного управління ДФС в Одеській області нагадав, що для мінімізації тіньового ринку підакцизної продукції в Одеській області працює мобільний додаток «Легальний Акциз» - це спільна розробка Головного управління ДФС в Одеській області та волонтерів IT-сфери, аналогів якої в Україні немає.

За словами очільника фіскальної служби області, мобільний додаток дозволяє залучати до боротьби з незаконним обігом алкоголю та тютюну усіх небайдужих.

За неповних два місяці роботи мобільного додатку надійшло 180 скарг, частина з них вже відпрацьована.

У більшості випадків порушниками не забезпечувалося ведення обліку товарних запасів за місцем їх реалізації та/або зберігання.

Загальна сума штрафних санкцій, застосованих за результатами повідомлень на мобільний сервіс «Легальний акциз» наразі становить 135 тис грн.

Головне управління ДФС в Одеській області