Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Глеб Мілютін: за січень-березень громадянами подано близько 13 000 податкових декларацій про доходи, отримані протягом 2017 року

16.04.2018

«За три місяці поточного року громадянами Одещини подано близько 13 000 податкових декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу становить 816 млн грн, що майже на 60 % перевищує показник 2017 року», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Майже половину задекларованих сум (377 млн грн) становить дохід, отриманий громадянами у подарунок або спадок.

Також громадянами задекларовані значні суми від продажу рухомого або нерухомого майна (82 млн грн), при отриманні іноземних доходів (3,0 млн грн) та інших доходів (121,4 млн грн).

До сплати вже задекларовано 24 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 1,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору, задекларована платниками податків самостійно до сплати, становить 3,9 млн грн.

«До завершення деклараційної кампанії залишилося не так багато часу. З урахуванням вихідних, граничний термін подання декларації – 2 травня 2018 року. Тож слід подбати про своєчасне подання декларації тим, хто протягом 2017 року отримував доходи, що підлягають декларуванню» - зазначає керівник фіскальної служби області.

Кваліфіковану допомогу та консультацію з питань декларування доходів громадяни можуть отримати, звернувшись до одного із 23-х стаціонарних Центрів обслуговування платників та Мобільного центру обслуговування, які діють в Одеській області.

З інформаційними матеріалами можна ознайомитися на офіційному субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області (od.sfs.gov.ua) у спеціальному розділі «Декларування-2018».

 

Головне управління ДФС в Одеській області