Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про актуальні питання оподаткування йшлося на семінарі у фіскальній службі Одещини

13.04.2018

Під час семінару фахівці Головного управління розповіли про нюанси декларування доходів, отриманих в 2017 році, та нагадали, що останній день подання декларації про майновий стан і доходи - 2 травня.

У рамках висвітлення питання ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами учасників заходу ознайомили із мобільним додатком «Легальний Акциз», що створений з метою протидії незаконному обігу підакцизної продукції.

Представники слідчого управління фінансових розслідувань та юридичного управління Головного управління ДФС в Одеській області детально розповіли про відповідальність за умисне ухилення від сплати податків та розголошення даних досудового розслідування, а також про застосування строків давності при донарахуванні податків, зборів і штрафних санкцій.

Окрему увагу приділили питанням, пов'язаним із функціонуванням електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ.

Активно обговорювалися практичні питання щодо зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Учасники заходу отримали безпосередньо від представників профільних підрозділів фіскальної служби Одеської області фахові консультації та практичні рекомендації щодо особливостей сплати податків.

Нагадуємо, безкоштовні семінари для платників податків Одещини проводяться Головним управлінням ДФС в Одеській області щомісяця. Оголошення про їх проведення розміщуються на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Анонси» та у соціальній мережі Facebook на сторінці «ДФС в Одеській області» (https://www.facebook.com/sfs.odesa).

 

Головне управління ДФС в Одеській області