Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін: близько 1200 користувачів мобільного додатку «Легальний Акциз» долучилися до протидії незаконному обігу підакцизної продукції

05.04.2018

За словами начальника Головного управління ДФС в Одеській області Глеба Мілютіна мобільний додаток «Легальний Акциз», запроваджений в Одеській області, набирає популярності серед громадян.

Мобільний додаток через Play Market та App Store вже завантажили близько 1200 користувачів. Цей електронний сервіс покликаний в сучасний спосіб протидіяти незаконному обігу підакцизної продукції.

«За перші два тижні роботи через мобільний додаток до Головного управління ДФС в Одеській області та Головного управління Національної поліції в Одеській області направлено 73 повідомлення, в яких громадяни, поскаржилися на реалізацію алкогольної та тютюнової продукції без марок акцизного податку, без дозвільних документів (ліцензій), невидачу фіскального чеку та продаж підакцизної продукції неповнолітнім», - зазначив керівник Головного управління ДФС в Одеській області.

Найбільшу кількість скарг (61) надіслали одесити. Також про факти порушень повідомили мешканці Балтського, Лиманського, Овідіопольського та Біляївського районів області.

Наразі Головним управлінням ДФС в Одеській області розпочато перевірки за фактами, викладеними у скаргах, - переважно щодо реалізації продукції без марок акцизного податку та невидачі фіскального чеку.