Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У фіскальній службі Одещини відбулась зустріч з питань зупинення реєстрації податкових накладних

03.04.2018

На початку заходу фахівці Головного управління ДФС в Одеській області нагадали, що Постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. № 117 затверджено Положення «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

Представники фіскальної служби роз’яснили, які саме зміни передбачені Постановою №117, акцентувавши увагу присутніх, що нею врегульовується питання реєстрації ПН/РК для платників, у яких до 1 грудня 2017 року зупинено реєстрацію ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних, та які станом на 1 грудня 2017 року не подали пояснень і документів до таких ПН/РК.

Під час заходу також обговорені причини блокування реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування, порядок подання пояснень та документів для підтвердження реальності здійснених господарських операцій, особливості заповнення Таблиці даних платника, тощо.

Наприкінці зустрічі були розглянуті конкретні ситуації кожного учасника індивідуально та надані вичерпні відповіді на питання щодо зупинення реєстрації податкових накладних.

Враховуючи актуальність питання щодо запровадження електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ, Головним управлінням ДФС в Одеській області проводяться тематичні зустрічі з платниками податку на додану вартість.

Для участі у заході необхідно пройти електронну реєстрацію, яка здійснюється за посиланням, вказаним в анонсі.

Оголошення для бажаючих взяти участь у зустрічах з платниками ПДВ розміщуються на суб-сайті територіальних органів ДФС в Одеській області у розділі «Анонси» та у соціальній мережі Facebook на сторінці «ДФС в Одеській області».


 

Головне управління ДФС в Одеській області