Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Фіскальною службою Одеської області припинено діяльність підпільної АЗС

13.02.2018

В Одеській області у ході операції «Акциз - 2018», у рамках справи про адміністративне правопорушення, співробітниками фіскальної служби Одещини припинено діяльність підпільної автозаправної станції, яка здійснювала реалізацію паливно-мастильних матеріалів у готівковій формі без відповідних документів.

Зокрема, встановлено відсутність дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки зі зберігання ємностей із зрідженим, вибухонебезпечним газом (суміш пропан - бутану), їх заповнення та споживання, а також дозволу на експлуатацію технологічного устаткування систем газопостачання зрідженим газом.

З незаконного обігу вилучено 3 000 літрів паливо-мастильних матеріалів на суму 42 тис грн та обладнання на суму 750 тис грн.

У відношенні особи, що здійснювала реалізацію паливо-мастильних матеріалів складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Головне управління ДФС в Одеській області