Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

В Одесі відбулася кущова нарада підрозділів податкової міліції

07.02.2018

На нараді, яка пройшла під головуванням Першого заступника Голови ДФС Сергія Білана, розглянуто підсумки діяльності податкової міліції за 2017 рік та січень поточного року, а також обговорені пріоритетні завдання на поточний рік.

У заході взяли участь керівництво податкової міліції Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Донецької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.

«Податкова міліція спрацювала у два з половиною рази ефективніше у 2017 році, ніж у попередньому. Загальний економічний ефект від діяльності податкової міліції склав 11 млрд 65 млн гривень», - зазначив Сергій Білан.

Також він повідомив, що у 2018 році продовжуються операції «Акциз», «Рубіж», потребують активізації заходи з протидії злочинності у будівельній сфері та на фармацевтичному ринку, посилення контролю за переміщенням товарів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

Звертаючись до керівників регіональних підрозділів податкової міліції, Сергій Білан наголосив на безумовному дотриманні дисципліни та законності у службовій діяльності, а також на недопустимості проявів корупції в органах податкової міліції.

 

Головне управління ДФС в Одеській області